BİZİM HİKAYEMİZ ``AYI KEŞFEDİN``

1 Ocak 1988’de, Anafartalar caddesinde kurulan Ay Mücevher, Ankara’nın kuyum merkezinde yıllar geçtikçe sizin güven ve ilginizle saygın bir yer edindi. Ay Mücevher müşterisini tanıyan, anlayan müşterisinin isteklerini ve beklentilerini bilen yaklaşımıyla kuyumculukta kişiye özel satış konsepti uyguluyor.

Anafartalar Caddesi’ndeki mağazasında en modern ürünlerini sergileyen Ay Mücevher, müşterileri için en iyisini seçmeye her zaman özen gösteriyor ve bunun yanı sıra birçok ünlü markayı da mağazasında bulunduruyor. Her yaşa ve zevke hitap eden geniş bir ürün gamına sahip olan Ay Mücevher, kişiye özel ürünler de sunuyor.

Taşlı ve taşsız ürünler, altınlar, pırlantalar, tektaşlar, trialar, beştaşlar, alyanslar, gelin setleri ve daha bir çok çeşit ürünü sertifika ile güvence altına alan Ay Mücevher ücretsiz bakım, seçili alyanslarda beklemeden hemen alma imkanı, her yerde olmayan 22 ayar klasik alyanslar ve daha bir çok farklı hizmeti müşteriye sunuyor.

Müşteri güveninin tüm mücevherlerden daha değerli olduğunu bilen ve bu ilke ile hareket eden Ay Mücevher, modern mağazası ile her zaman en iyisini yapmayı hedefliyor ve e-ticaret hizmeti ile hem aymucevher.com’da hem de seçili internet mağazalarında tek tıkla ürünlerini size ulaştırıyor.